Orar de pregătire pentru elevi la disciplinele de BAC

Orar pregătiri BAC (la școală) în perioada 02-12 iunie 2020

Nr.
crt

ZIUA/DATA

INTERVAL ORAR

GRUPA DE ELEVI

DISCIPLINA

PROFESOR RESPONSABIL

1.

Marți (2 iunie)

Marți (9 iunie)

8.00-9.50

8.00-9.50

Gr.A

matematică

Mirela Oprea

2.

Joi (4 iunie)

Joi (11 iunie)

8.00-9.50

8.00-9.50

Gr.B

matematică

Mirela Oprea

3.

Vineri (5 iunie)

Vineri (12 iunie)

8.00-9.50

8.00-9.50

Gr.A

Lb.română

Csaszar Angela

4.

Vineri (5 iunie)

Vineri (12 iunie)

10.00-11.00

10.00-11.00

Gr.A

geografie

Vescan Stanca

5.

Vineri (5 iunie)

Vineri (12 iunie)

9.00-10.00

9.00-10.00

Gr.B

geografie

Vescan Stanca

6.

Vineri (5 iunie)

Vineri (12 iunie)

10.00-12.00

10.00-12.00

Gr.B

Lb. română

Csaszar Angela

Profesori responsabili asigurare însoțirea elevilor: prof. Giurgiuman Monica, prof. Berindei Vasile                                           

 

Orar pregătiri BAC (on line) în perioada 02-12 iunie 2020

Nr.
crt

ZIUA/DATA

INTERVAL ORAR

clasa

DISCIPLINA

PROFESOR RESPONSABIL

1.

Marți (2 iunie și 9 iunie)

11.00-12.00

12A

Lb. română

Csaszar Angela

2.

Marți (2 iunie și 9 iunie)

16.00-18.00

13S

Lb. română

Ioja Ștefania

3.

Marți (2 iunie și 9iunie)

10.00-11.00

12B

Lb. română

Csaszar Angela

4.

Marți (2 iunie și 9iunie)

13.00-14.00

12B

matematică

Oprea Mirela

5

Marți (2 iunie și 9iunie)

12.00-13.00

12A

Lb. română

Csaszar Angela

6.

Marți (2 iunie și 9iunie)

11.00-13.00

12C

Lb. română

Ioja Ștefania

7.

Miercuri (3iunie și 10 iunie)

9.00-10.00

11.00-12.00

12C

matematică

Oprea Mirela

8.

Miercuri (3iunie și 10 iunie )

12.00-13.00

12B

matematică

Oprea Mirela

9.

Miercuri (3iunie și 10 iunie)

11.00-12.00

12.00-13.00

12A

matematică

Mureșan Mihaiela

10.

Miercuri (3iunie și 10 iunie)

10.00-11.00

12A

geografie

Vescan Stanca

11.

Miercuri (3iunie și 10 iunie)

11.00-12.00

12B

geografie

Vescan Stanca

12.

Miercuri (3iunie și 10 iunie)

12.00-13.00

12C

geografie

Vescan Stanca

13.

Miercuri (3iunie și 10 iunie)

9.00-10.00

12B

Lb. română

Csaszar Angela

14

Joi (4iunie și 11 iunie)

9.00-10.00

12B

Lb.română

Csaszar Angela

15.

Joi (4iunie și 11iunie)

10.00-11.00

12A

Lb.română

Csaszar Angela

16.

Joi (4iunie și 11iunie)

16.00-18.00

13S

matematică

Oprea Mirela

17.

Joi (4 iunie și 11 iunie)

18.00-19.00

13S

geografie

Vescan Stanca

18.

Vineri (5iunie și 12 iunie)

10.00-11.00

12A

matematică

Mureșan Mihaiela

19.

Vineri (5iunie și 12 iunie)

13.00-14.00

12C

lb.română

Ioja Ștefania

20.

Vineri (5iunie și 12iunie)

11.00-12.00

12C

matematică

Oprea Mirela

21.

Vineri (5iunie și 12iunie)

12.00-13.00

12B

matematică

Oprea Mirela

22.

Vineri (5iunie și 12iunie)

14.00-15.00

12A

geografie

Vescan Stanca

23.

Vineri (5iunie și 12 iunie)

15.00-16.00

12B

geografie

Vescan Stanca

24.

Vineri (5iunie și 12 iunie)

16.00-17.00

12C

geografie

Vescan Stanca

25.

Joi (4iunie și 11 iunie)

15.30-16.30

12A

logică

Ciovârnache Ioana

 

Avizat,

Director:  prof. Stanca- Ioana Vescan

Social media

Oferta educațională

Doriți să vă înscrieți la colegiul nostru?
Accesați oferta educațională!

Acum online

Avem 78 vizitatori și nici un membru online

Powered by Studio NIC