Concursul național de atitudine patriotică

colegiul economicElevele colegiului nostru, Trofin Iuliana (din clasa a X-a C) şi Muntean Magdalena (din clasa a XI-a C), coordonate de prof. Ştefania Ioja, au participat la CONCURSUL NAȚIONAL DE ATITUDINE PATRIOTICĂ "V-AȚI IUBIT VREODATĂ ȚARA?", organizat de revista "Luceafărul", ambele obţinând PREMIUL I, la secţiunea Proză.

Lucrările tuturor participanților vor fi publicate într-un volum – Antologie (Poezie, Proză, Pictură), Ediție, 2019 – 2020, Ed. Agata, intitulată Prima Carte. Concursul Național de Atitudine Patriotică "V-ați iubit vreodată țara?".

Multe felicitări!

Social media

Oferta educațională

Doriți să vă înscrieți la colegiul nostru?
Accesați oferta educațională!

Acum online

Avem 30 vizitatori și nici un membru online

Powered by Studio NIC