Participare la târguri de profil

FE GOOD LIFE SRL este o firmă de exercițiu ce simulează activitatea unui boutique hotel, având numeroase participări la târguri de profil, concursuri directe și indirecte.
FE GOOD LIFE SRL a participat la Târgul firmelor de exercițiu „Rivulus Dominarum Tineret” cu acordul conducerii colegiului nostru și a cadrelor didactice organizatoare. Acest târg s-a desfășurat în decembrie 2019, fiind organizat de Colegiul Economic „Nicolae Titulescu” din Baia Mare, în parteneriat cu CNDIPT – Departament ROCT, Inspectoratul Școlar Județean Maramureș, Camera de Comerț și Industrie Maramureș și Colegiul Tehnic „Anghel Saligny” Baia Mare.
Firma a obținut, în urma evaluării comisiei de specialitate, următoarele premii:
• Mențiune II – „Imaginea firmei”,
• Premiul Special – „Spot”,
• Premiul Special – „Pagina Web”.
Mai multe informații relevante despre activitatea acestei firme de exercițiu se regăsesc pe site-ul acesteia: https://boutiquehotel-goodlife.webnode.ro/

Social media

Oferta educațională

Doriți să vă înscrieți la colegiul nostru?
Accesați oferta educațională!

Acum online